• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/muhsindemirtas
  • https://plus.google.com/u/0/+MuhsinDemirtaşDuaFM/posts
  • https://twitter.com/MuhsinDemirtas
Trabzon Tel Çit
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 5°

Muhsin Demirtaş

Muhsin Demirtaş
destek@muhsindemirtas.com.tr
Ey Bu Günahkâr Kulun Rabbi! Duası
18/02/2017
Ey Bu Günahkâr Kulun Rabbi! Ey Bu Günahkarı Yarattığı Gibi Adem'i Yoktan Var Eden O'na Eşyanın Lisanını Öğreten, Ey Çok Sevdiği Dostu Olan İbrahim'in Rabbi!.. Nuh'un Rabbi! Âdem Peygamberi Babasız Halk Ettiği Gibi İsa'yı da Babasız Halk Eden Rabbim! Ey Her Şeyi Onun Hatırı İçin Halk Eden Muhammed Mustafa'nın ~ Sallallahu Aleyhi Vesellem ~ Rabbi!

Hiç Şüphesiz ki Geçen Her Dakika İle Ömrümüzden Geçip Giderken, Ahir Zamanı Tüm Hızı İle Yaşarken, Bu Sahipsiz Ümitsiz ve Çaresizlik İçinde Çırpınan Kuluna Sahip Ol, Koru. Ümidim Ol Allah'ım. Beni Çaresizlikten Kurtar. Beni Çaresizlikten Kurtardığın Gibi, Bütün Müslüman Kardeşlerimi de Koru Kurtar...

Ey Rabbim! Ağzım Günah Koksa da Yüzüm Kara Olsa da, Ben Yine Sana Açıyorum Ellerimi... Beni Senden, Peygamberimiz Hazreti Muhammed'den ve Dinim İslam'dan Kitabım Kur'andan Ayırma. Allah'ım! Yuvası Dağılma Tehlikesi Geçirenlerin Yuvalarına Saadet Ver. Borçluların Borçlarına Hazinenden Ödeme Kolaylığı Ver.

Ya Rabbi Yaşı Geldiği Halde Evlenemeyen Müslüman Genç Kızlarımızı ve Erkeklerimizi Gözlerini ve Nefislerini Korumak Adına, Onlara Hayırlı Eşler Nasip Et. Halimiz Sana Ayandır Allah'ım!..

Ya Rabbi!.. Ey Eşi Benzeri Olmayan, Ey Tek Güç ve Kuvvet Sahibi Olan, Ey Daima Diri Olan ve Kendisini Uyuklama Almayan Allah’ım!.. Benim ve Bu Duama Âmin Diyen Herkesin Sıkıntılarını Tez Zaman da Gider Feraha Kavuştur... Bu Dua'ma Âmin Diyen Herkesin Hayırlı Dualarını da Kabul Buyur.
Âmin. Âmin. Âmin

Muhsin Demirtaş


Paylaş | | Yorum Yaz
304 kez okundu. Yazarlar

Yazarın diğer yazıları

Hazreti İbrahim ve Hazreti İsmail'in a.s Kıssaları - 04/02/2017
Bir saatlik adalet, yetmiş yıl ibadetten daha hayırlıdır. - 27/01/2017
Namazın Farz ve Vacipleri - 21/07/2016
Ahlaki değerlerin eğitim ve öğretiminin önemi -2- - 20/06/2016
 Devamı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın