• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/muhsindemirtas
  • https://plus.google.com/u/0/+MuhsinDemirtaşDuaFM/posts
  • https://twitter.com/MuhsinDemirtas
Trabzon Tel Çit
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 3°

Muhsin Demirtaş

Muhsin Demirtaş
destek@muhsindemirtas.com.tr
Ey Bu Günahkâr Kulun Rabbi! Duası
18/02/2017
Ey Bu Günahkâr Kulun Rabbi! Ey Bu Günahkarı Yarattığı Gibi Adem'i Yoktan Var Eden O'na Eşyanın Lisanını Öğreten, Ey Çok Sevdiği Dostu Olan İbrahim'in Rabbi!.. Nuh'un Rabbi! Âdem Peygamberi Babasız Halk Ettiği Gibi İsa'yı da Babasız Halk Eden Rabbim! Ey Her Şeyi Onun Hatırı İçin Halk Eden Muhammed Mustafa'nın ~ Sallallahu Aleyhi Vesellem ~ Rabbi!

Hiç Şüphesiz ki Geçen Her Dakika İle Ömrümüzden Geçip Giderken, Ahir Zamanı Tüm Hızı İle Yaşarken, Bu Sahipsiz Ümitsiz ve Çaresizlik İçinde Çırpınan Kuluna Sahip Ol, Koru. Ümidim Ol Allah'ım. Beni Çaresizlikten Kurtar. Beni Çaresizlikten Kurtardığın Gibi, Bütün Müslüman Kardeşlerimi de Koru Kurtar...

Ey Rabbim! Ağzım Günah Koksa da Yüzüm Kara Olsa da, Ben Yine Sana Açıyorum Ellerimi... Beni Senden, Peygamberimiz Hazreti Muhammed'den ve Dinim İslam'dan Kitabım Kur'andan Ayırma. Allah'ım! Yuvası Dağılma Tehlikesi Geçirenlerin Yuvalarına Saadet Ver. Borçluların Borçlarına Hazinenden Ödeme Kolaylığı Ver.

Ya Rabbi Yaşı Geldiği Halde Evlenemeyen Müslüman Genç Kızlarımızı ve Erkeklerimizi Gözlerini ve Nefislerini Korumak Adına, Onlara Hayırlı Eşler Nasip Et. Halimiz Sana Ayandır Allah'ım!..

Ya Rabbi!.. Ey Eşi Benzeri Olmayan, Ey Tek Güç ve Kuvvet Sahibi Olan, Ey Daima Diri Olan ve Kendisini Uyuklama Almayan Allah’ım!.. Benim ve Bu Duama Âmin Diyen Herkesin Sıkıntılarını Tez Zaman da Gider Feraha Kavuştur... Bu Dua'ma Âmin Diyen Herkesin Hayırlı Dualarını da Kabul Buyur.
Âmin. Âmin. Âmin

Muhsin Demirtaş


Paylaş | | Yorum Yaz
428 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Müslümanlara çeşmeden su içmek haram değil mi? - 09/03/2018
Vaktiyle Bursa’ da bir Müslüman, bugünkü adı Arap Şükrü olan muhitte çeşme yaptırmış ve başına bir kitabe eklemiş: “Her kula helâl, Müslüman’a haram!”
Hazreti İbrahim ve Hazreti İsmail'in a.s Kıssaları - 04/02/2017
"Ey Rabbimiz! (Bu hizmetimizi) bizden kabul buyur! Sen gören ve bilensin!" diyorlardı."
Bir saatlik adalet, yetmiş yıl ibadetten daha hayırlıdır. - 27/01/2017
“Adâlette bulununuz. Şüphe yok ki, Allahü Tealâ âdil olanları sever.” (Hucurat sûresi, âyet 9) buyurulmuştur.
Namazın Farz ve Vacipleri - 21/07/2016
Peygamber Efendimiz (s.a.v.) buyurdular: “Kişi, altmış sene namaz kılar, fakat onun bir namazı bile kabul olunmaz. Zira o rükûyu tam yapsa secdeyi tam yapmaz, secdeyi tam yapsa rükûyu tam yapmaz.” (Hadîs-i Şerîf, Musannef-i İbn-i Ebî Şeybe)
Ahlaki değerlerin eğitim ve öğretiminin önemi -2- - 20/06/2016
Allahü teâlânın, kullarına, râzı olduğu yolu göstermek için zaman zaman Peygamberler gönderdiği, akl-ı selîm sâhibi herkes tarafından kabul edilen çok açık bir husustur.
Ahlaki değerlerin eğitim ve öğretiminin önemi -1- - 16/06/2016
Peygamberler, insanlara, doğru yolu göstermek, onları Cenâb-ı Hakk’ın beğendiği yola kavuşturmak, yüksek ahlâk sâhibi insanlar olmalarını temin için gönderilmişlerdir.
Sıla-i Rahim - 13/05/2016
Hısım ve akrabaya iyilik, insanın malına ve ömrüne bereket verir.
Cafer-i Sadık ile Rafizi - 02/05/2016
Kûfede bir râfizî var idi. Adı Abdülmecîd bin Abdülgaffâr idi. Ca'fer-i Sâdık (k.s) hazretlerinin hûzuruna vardı ve. aralarında şu konuşma geçti.
Sırat köprüsü - 06/01/2016
Dinde, kendi aklını esas alan biri, (Kur’anda ve hadiste Sırat köprüsü diye bir şey yoktur. Eğer öyle bir köprü varsa, Allah beni oradan geçirmesin) diyor. Sırat köprüsü yok mu?
 Devamı