• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/muhsindemirtas
  • https://twitter.com/MuhsinDemirtas
Trabzon Tel Çit
Hava Durumu
Muhsin Demirtaş
destek@muhsindemirtas.com.tr
Ey Bu Günahkâr Kulun Rabbi! Duası
18/02/2017
Ey Bu Günahkâr Kulun Rabbi! Ey Bu Günahkarı Yarattığı Gibi Adem'i Yoktan Var Eden O'na Eşyanın Lisanını Öğreten, Ey Çok Sevdiği Dostu Olan İbrahim'in Rabbi!.. Nuh'un Rabbi! Âdem Peygamberi Babasız Halk Ettiği Gibi İsa'yı da Babasız Halk Eden Rabbim! Ey Her Şeyi Onun Hatırı İçin Halk Eden Muhammed Mustafa'nın ~ Sallallahu Aleyhi Vesellem ~ Rabbi!

Hiç Şüphesiz ki Geçen Her Dakika İle Ömrümüzden Geçip Giderken, Ahir Zamanı Tüm Hızı İle Yaşarken, Bu Sahipsiz Ümitsiz ve Çaresizlik İçinde Çırpınan Kuluna Sahip Ol, Koru. Ümidim Ol Allah'ım. Beni Çaresizlikten Kurtar. Beni Çaresizlikten Kurtardığın Gibi, Bütün Müslüman Kardeşlerimi de Koru Kurtar...

Ey Rabbim! Ağzım Günah Koksa da Yüzüm Kara Olsa da, Ben Yine Sana Açıyorum Ellerimi... Beni Senden, Peygamberimiz Hazreti Muhammed'den ve Dinim İslam'dan Kitabım Kur'andan Ayırma. Allah'ım! Yuvası Dağılma Tehlikesi Geçirenlerin Yuvalarına Saadet Ver. Borçluların Borçlarına Hazinenden Ödeme Kolaylığı Ver.

Ya Rabbi Yaşı Geldiği Halde Evlenemeyen Müslüman Genç Kızlarımızı ve Erkeklerimizi Gözlerini ve Nefislerini Korumak Adına, Onlara Hayırlı Eşler Nasip Et. Halimiz Sana Ayandır Allah'ım!..

Ya Rabbi!.. Ey Eşi Benzeri Olmayan, Ey Tek Güç ve Kuvvet Sahibi Olan, Ey Daima Diri Olan ve Kendisini Uyuklama Almayan Allah’ım!.. Benim ve Bu Duama Âmin Diyen Herkesin Sıkıntılarını Tez Zaman da Gider Feraha Kavuştur... Bu Dua'ma Âmin Diyen Herkesin Hayırlı Dualarını da Kabul Buyur.
Âmin. Âmin. Âmin

Muhsin Demirtaş


473 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Ağacı Kesilen Adamın İntikamı - 03/03/2019
“Merhaba sayın belediye reisi. Bugün bu mektupla size ölüm, yeniden doğmak ve intikam üzerine bir hikaye anlatacağım…
Herkes kendine uygun olan işi yapar - 23/02/2019
İyilik yaptığınız kişinin şerrinden sakınınız
Ben Seni Seviyorum - 19/02/2019
Unuttuğumuz ya da çoğu zaman örf ve adetlerimizden dolayı yapmadığımız bir sünnettir “seni seviyorum” diyebilmek. Sevdiği insana “Ben seni seviyorum” diye sevgisini bildirmek sünnettir. Sevdiklerinize sevdiğinizi söylemek de bir ibadettir.
Allah'ın cc Yardımı Neden Gelmez? - 17/02/2019
Allâh’ın (c.c) yardımının ve bereketinin kaldırılmasının başlıca sebepleri nelerdir? Abdülkâdir Geylânî Hazretleri neden kendinizi hesaba çekin diyor?
Gerçekten Sevince Böyle Oluyor - 13/02/2019
Aşk,teslimiyettir. Teslimiyet secdedir. Secde Aşktır.
Kalp Diliyle İç Dünyaya Yolculuk - 12/02/2019
Hazreti İnsan, Sonsuz Kulluk, Fakr’a Övgü ve Aşk Mesleği kitaplarının yazarı Rabia C. Brodbeck, Ağla isimli yeni kitabında ‘kendi hayat hikayesini’ anlatıyor.
Müslümanlara çeşmeden su içmek haram değil mi? - 09/03/2018
Vaktiyle Bursa’ da bir Müslüman, bugünkü adı Arap Şükrü olan muhitte çeşme yaptırmış ve başına bir kitabe eklemiş: “Her kula helâl, Müslüman’a haram!”
Hazreti İbrahim ve Hazreti İsmail'in a.s Kıssaları - 04/02/2017
"Ey Rabbimiz! (Bu hizmetimizi) bizden kabul buyur! Sen gören ve bilensin!" diyorlardı."
Bir saatlik adalet, yetmiş yıl ibadetten daha hayırlıdır. - 27/01/2017
“Adâlette bulununuz. Şüphe yok ki, Allahü Tealâ âdil olanları sever.” (Hucurat sûresi, âyet 9) buyurulmuştur.
 Devamı